Zdrowie - Mężczyzna - Prostata

Przełom w dziedzinie medycyny! Polski urolog dokonał niezwykłego odkrycia do walki z prostatą! Czy okaże się ono przełomowe?

Po wielu latach pracy, polskim specjalistom w końcu udało się opracować skuteczną recepturę zwalczającą przerost gruczołu prostaty w 4 tygodnie! Niesamowita wiadomość jest taka, że produkt ten ma 98% skuteczności w łagodzeniu każdego stadium przerostu gruczołu krokowego. Mieliśmy okazję jako pierwsi przeprowadzić wywiad z urologiem Dr Mariuszem Jabłońskim – pomysłodawcą i koordynatorem całego projektu.

1. Skala problemu w Polsce i na Świecie

Dzień dobry Panie Mariuszu. Na samym początku chciałbym pogratulować osiągnięcia jakim jest opracowanie tak skutecznego środka na przerost gruczołu prostaty. Czy mógłby Pan nam powiedzieć co Pana do tego skłoniło?

Dr Mariusz Jabłoński: Witam. Wie Pan, w dzisiejszych czasach istnieje tylko jeden temat – Covid-19. Wszystko inne przestało się liczyć, bo na świecie hula koronawirus. Nikt nie patrzy na to, ile ludzi umiera przez brak dostępu do lekarzy i odpowiedniego leczenia. Owszem, pandemia istnieje, ale my jako specjaliści, nie możemy bagatelizować ludzi z innymi chorobami.

W 2010 roku nowotwory złośliwe były przyczyną zgonów około 26% mężczyzn w Polsce. Na świecie natomiast umiera prawie 1 mln mężczyzn.

Sytuacja stale się pogarsza. Dotyczy to szczególnie mężczyzn po 40 roku życia. Niemniej jednak możliwy jest początek rozrostu gruczołu krokowego nawet w wieku 20 lat!

Co skłoniło Pana do opracowania receptury na prostatę?

Dr Mariusz Jabłoński: Będąc lekarzem, na co dzień mam do czynienia z pacjentami, którzy zwyczajnie bagatelizują objawy i przychodzą do mnie dopiero wtedy, kiedy choroba jest już w mocno zaawansowanym stadium. Niestety dotyczy to również młodych mężczyzn, bo coraz więcej ich do mnie przychodzi.

Nie mogłem przejść obok tego obojętnie. Sam jestem mężczyzną i przy okazji wypuszczenia tego produktu na rynek, chciałem uświadomić wszystkich mężczyzn jak bardzo ważna jest profilaktyka wszelkich objawów związanych z prostatą.

2. Najczęstsze objawy

Jakie są pierwsze objawy, które mężczyźni najczęściej bagatelizują?

Dr Mariusz Jabłoński: Problemy z opróżnianiem pęcherza, ciągłe parcie na pęcherz, konieczność nocnych wędrówek do toalety, osłabienie erekcji lub całkowity jej brak. Pojawia się ogólne zmęczenie i problemy ze snem. To są najczęstsze objawy postępującego rozrostu gruczołu krokowego, których nie można bagatelizować! Choroba bardzo szybko się rozwija, a objawy są zauważalne dopiero wtedy, gdy gruczoł prostaty znacząco zwiększy swój rozmiar.

Zdrowy gruczoł prostaty po lewej i przerośnięty gruczoł prostaty po prawej

Proszę tylko spojrzeć na tą grafikę. Od razu widać jak rozrost gruczołu prostaty wpływa na nasze zdrowie. Po lewej mamy zdrowy gruczoł prostaty. Nie uciska on cewki moczowej i nie utrudnia wypływu moczu. Po prawej natomiast, przedstawiona jest mocno przerośnięta prostata, która blokuje swobodny przepływ moczu i powoduje nagłe parcie na pęcherz. Przekłada to się również na zdrowie seksualne, gdyż powiększająca się prostata powoduje osłabienie erekcji.

3. Skuteczna metoda terapii

Czy może Pan nam powiedzieć coś więcej o tej metodzie?

Dr Mariusz Jabłoński: Oczywiście, nie jest to tajemnicą. Bardzo długo pracowaliśmy nad tym środkiem. Próbowaliśmy dopasować do siebie składniki, które regulują poziom hormonów w organizmie. Wszyscy wiemy, że to właśnie spadek testosteronu u mężczyzny, odpowiada za rozregulowanie gospodarki hormonalnej, czego konsekwencją jest właśnie rozrost tkanek gruczołu prostaty.

Opracowana przez nas receptura jest w 100% naturalna. Zawiera wyłącznie ekstrakty roślinne, które regulują poziom testosteronu w organizmie, regenerują uszkodzone tkanki gruczołu prostaty i przyczyniają się do jego stopniowego zmniejszania. Połączyliśmy takie składniki, które zapobiegają wszystkim objawom problemów z prostatą. Łagodzą stany zapalne, hamują wzrost komórek gruczołu. Produkt całkowicie wspiera męskie zdrowie. Dzięki zmniejszeniu obrzęku gruczołu prostaty poprawia również życie seksualne. Znacznie podnosi libido, zwiększa napływ krwi do penisa i pomaga przy zaburzeniach erekcji. Wszystko to w jednej kapsułce.

4. Wyniki badań klinicznych

Wiemy, że opracowana metoda ma 98% skuteczności. Czy są jakieś badanie potwierdzające to?

Dr Mariusz Jabłoński: Oczywiście. Zanim dopuściliśmy produkt do sprzedaży, przeprowadziliśmy szereg badań sprawdzający jego skuteczność. Testom medycznym zostało poddanych 300 osób z różnym stadium zaawansowania chorób prostaty. Wszyscy stosowali Prostonel przez cały miesiąc. Efekty były zdumiewające! Po pełnej kuracji, wszyscy osiągnęli mniej więcej identyczne wyniki.

Te wyniki przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Nikt z nas nie spodziewał się takich efektów stworzonej przez nas receptury. Dzięki tym badaniom, mamy pewność, że opracowaliśmy najskuteczniejszy produkt, który od teraz jest dostępny dla wszystkich.

Czym różni się Prostonel od innych środków dostępnych na rynku?

Dr Mariusz Jabłoński: Na pewno wyróżnia go to, że jest w 100% naturalnym produktem. Połączyliśmy kilka najskuteczniejszych metod, od wieków stosowanych w medycynie naturalnej, w jedną recepturę. To sprawiło, że uzyskaliśmy środek o kompleksowym działaniu na cały układ moczowy i rozrodczy mężczyzny. Dzięki czemu szybko i skutecznie jesteśmy w stanie pozbyć się wszelkich dolegliwości związanych z męskim zdrowiem.

Proszę tylko na to spojrzeć:

Ta grafika przedstawia poprawę zdrowia u osób stosujących Prostonel. Z tygodnia na tydzień widać różnicę w wielkości gruczołu krokowego. Po 4 tygodniach obrzęk gruczołu całkowicie zniknął i wrócił do swoich naturalnych rozmiarów, łagodząc tym samym wszystkie objawy choroby.

Oznacza to, że po miesiącu stosowania Prostonel, całkowicie pozbędziesz się problemów z prostatą i zapobiegniesz jej ponownemu rozrostowi.

Prostonel jest środkiem zapobiegawczym. Jeśli zaczniesz go stosować od razu, jak tylko zauważysz u siebie pierwsze objawy powiększającego się gruczołu lub nawet w celach profilaktycznych – to masz gwarancję szybkiego zahamowania rozwoju choroby. Odpowiednio szybka reakcja jest najważniejsza!

Czy środek ten będzie dostępny w aptekach?

Dr Mariusz Jabłoński: Niestety nie. Jedyną możliwością zakupu będzie sprzedaż internetowa, gdyż napotkaliśmy wiele przeszkód próbując wejść na rynek farmaceutyczny. Prostonel ma bardzo wysoką skuteczność, dlatego też koncerny farmaceutyczne nie chcą z nami współpracować. Sprzedaż mniej skutecznych produktów bardziej im się opłaca. Nie liczy się zdrowie pacjentów, a pieniądze jakie mogą zyskać, sprzedając te mniej skuteczne.

Czy może Pan powiedzieć naszym czytelnikom, gdzie dokładnie mogą nabyć Prostonel i jaka jest jego cena?

Dr Mariusz Jabłoński: Oczywiście. Prostonel można zakupić na oficjalnej stronie producenta. Wystarczy kliknąć w poniższy link i wypełnić formularz. Dobra wiadomość jest taka, że producent przygotował specjalny 55% rabat dla czytelników tego portalu. Teraz możesz nabyć Prostonel w cenie 299 zł 137 zł.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY SKORZYSTAĆ ZE ZNIŻKI 55% NA PROSTONEL

Komentarze Dodaj komentarz

profilowe
Jolka
Rezultaty są zdumiewające. Już zwątpiłam, że cokolwiek pomoże mojemu mężowi, a jednak! Prostonel to zbawienie, wszystkie problemy minęły, jak ręką odjął
Odpowiedz . Thumb 8 . Lubię to! . 7 godzin temu

profilowe
Karol
No jest mega! Nie spodziewałem się takiego efektu, co prawda zacząłem stosować nie wiedząc, że coś się dzieje, ale tak mi to poprawiło zdrowie i życie, że nawet sobie nie wyobrażacie! Szacun Panie Mariuszu, Prostonel to mistrzostwo!
Odpowiedz . Thumb 3 . Lubię to! . 7 godzin temu

profilowe
Ernest
Mam straszny problem z erekcją. Aż wstyd się przyznać, dlatego też nie byłem u lekarza. Wypełniłem formularz. Mam nadzieję, że mi pomoże.
Odpowiedz . Thumb 5 . Lubię to! . 7 godzin temu

profilowe
Mariusz
Powiem szczerze, że Prostonel jest skuteczniejszy od tych wszystkich popularnych środków. Miałem okazję kilka z nich przetestować jednak z niewielkim skutkiem. Kiedy kupowałem Prostonel nie myślałem nawet, że to coś da. A jednak, przestałem czuć ciągłe parcie na pęcherz i zyskałem większą ochotę na seks, a moja erekcja, zaskoczyła nawet żonę!
Odpowiedz . Thumb 25 . Lubię to! . 7 godzin temu

profilowe
Anita
To wszystko prawda, mój facet nie ma jeszcze czterdziestki a już skarży się na problemy z oddawaniem moczu i widzę, że jego erekcje nie są już takie jak kiedyś. Chciałam mu jakoś pomóc, bo widzę, że go to meczy, zamówiłam mu Prostonel, a po miesięcznej kuracji wrócił mój Przemek, który w końcu bez skrępowania mógł znowu uprawiać ze mną dziki seks, dawno takiego nie było!
Odpowiedz . Thumb 6 . Lubię to! . 6 godzin temu

profilowe
Adam
żona kupiła mi bo zauważyła ze często latam do toalety i nie dam rady się porządnie wysikać. nawet nie myślałem ze to może być prostata. jednak bardzo szybko się to potwierdziło, już po dwóch tygodniach kuracji zauważyłem ze nie ganiam do łazienki nawet w nocy a potem było już tylko lepiej. Polecam
Odpowiedz . Thumb 5 . Lubię to! . 6 godzin temu

profilowe
Janek
Nawet nie myślałem, że mogę mieć problemy z prostata. Z erekcja to logiczne, że w wieku 60 lat jej już może nie być, dlatego nie brałem do głowy. Dopiero jak nie mogłem się porządnie załatwić zacząłem szukać pomocy i znalazłem Prostonel. Dzięki za ten produkt! To prawdziwy hit! Nawet mogę z zoną coś jeszcze porobić…
Odpowiedz . Lubię to! . 6 godzin temu

profilowe
Włodzimierz
Szukałem właśnie sprawdzonych sposobów na swój ból. Nie chciałem brać ostrej chemii. Dobrze ze pojawił się Prostonel. On naprawdę ma w 100% naturalny skład!
Odpowiedz . Lubię to! . 6 godzin temu

profilowe
Jarek
wszystko co tutaj napisane to najprawdziwsza prawda, wystarczy połączyć odpowiednie składniki by uzyskać środek o takim niesamowitym działaniu, nie sądziłem, że i mi uda się wyjść na prostą, jednak dzięki Prostonel stało się to możliwe wszystkie problemy minęły bezpowrotnie, znowu bzykam ile wlezie!
Odpowiedz . Lubię to! . 6 godzin temu

profilowe
Witek
Już zamówiłem Prostonel i teraz czekam na przesyłkę. Odezwę się niedługo i opowiem jak u mnie podziałał.
Odpowiedz . Lubię to! . 6 godzin temu
Polecane